Tayyorlangan o'lcham 70g, 90g, 100g issiqlik uzatish bo'yoq sublimatsiya bosma qog'ozi
Tayyorlangan o'lcham 70g, 90g, 100g issiqlik uzatish bo'yoq sublimatsiya bosma qog'ozi
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Maxsus o'lchamdagi to'liq rangli poliester bosma kuchlanish matosi |
| Tavsif | 100% poliester |
| Siyoh | Issiq transfer bosma, raqamli bosma, ipak ekranli bosma |
| Qalinligi | O'rtacha vazn |
| Rang | sof oq |
| Og'irligi | 70 g, 90 g, 100 g |
| Ilova | kiyim-kechak; to'qimachilik; kiyim-kechak, parda |
| So'lcham | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Standart uzunlik | 100m/120m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Hto'qilgan sumkalar yoki havo pufakchalari plyonkalari bo'lgan ard naychasi |
Xususiyatlari:
1.PVXsiz / Ftalatsiz
2. Yirtilishga chidamli
3.anti-UV
4. Ekologik toza
5.Yaxshi penetratsiya
Ilova:
1. to'rli panjara
2. plyaj bayroqlari
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring










