Uy savdo ko'rgazmalari uchun maxsus o'lchamdagi to'liq rangli poliester bosma kuchlanish matosi yuqori sifatli bo'yoq-sublimatsiya stol choyshabi
Uy savdo ko'rgazmalari uchun maxsus o'lchamdagi to'liq rangli poliester bosma kuchlanish matosi yuqori sifatli bo'yoq-sublimatsiya stol choyshabi
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Maxsus o'lchamdagi to'liq rangli poliester bosma kuchlanish matosi |
| Tavsif | 100% poliester |
| Siyoh | Issiq transfer bosma, raqamli bosma, ipak ekranli bosma |
| Qalinligi | O'rtacha vazn |
| Rang | Wurmoq |
| Og'irligi | 150 gsm(±5g) |
| Ilova | Uy, ochiq havoda, mehmonxona, to'y, ziyofat, ziyofat |
| Maksimal kenglik | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standart uzunlik | 100m/120m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Hto'qilgan sumkalar yoki havo pufakchalari plyonkalari bo'lgan ard naychasi |
Xususiyatlari:
1.PVXsiz / Ftalatsiz
2. Yirtilishga chidamli
3.anti-UV
4. Ekologik toza
5.Yaxshi penetratsiya
Ilova:
1. to'rli panjara
2. plyaj bayroqlari
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring










