Guangzhou shahrida bosilgan Xitoy fabrikasi bo'yoq sublimatsiya qog'ozi rulosi Transfer sublimatsiya qog'ozi 50g 70g 90g 100g
Guangzhou shahrida bosilgan Xitoy fabrikasi bo'yoq sublimatsiya qog'ozi rulosi Transfer sublimatsiya qog'ozi 50g 70g 90g 100g
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Bo'yoq sublimatsiya uzatish qog'ozi |
| Tavsif | 100% poliester,Stretch mato |
| Siyoh | Sublimatsiya printeri |
| Qalinligi | Yengil vazn |
| Rang | Sof oq |
| Og'irligi | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Ilova | Kiyim-kechak, to'qimachilik, kiyim-kechak, parda |
| Maksimal kenglik | 3.2/5m |
| Standart uzunlik | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Hto'qilgan sumkalar yoki havo pufakchalari plyonkalari bo'lgan ard naychasi |
Xususiyatlari:
1.PVXsiz / Ftalatsiz
2. Yirtilishga chidamli
3.anti-UV
4. Ekologik toza
5. Eng yuqori transfer rentabelligi
Ilova:
1. to'rli panjara
2. plyaj bayroqlari
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring










