260 gsm bo'yoq sublimatsiya yoritgichli material, ajoyib yorug'lik o'tkazuvchanligi va rang ishlashi bilan silliq to'qilgan poliester
260 gsm bo'yoq sublimatsiya yoritgichli material, ajoyib yorug'lik o'tkazuvchanligi va rang ishlashi bilan silliq to'qilgan poliester
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Bo'yoq sublimatsiyasi Orqa yoritilgan material Silliq to'qilgan poliester |
| Tavsif | 100% poliester |
| Siyoh | Dye Sub Direct, Dye Sub qog'oz o'tkazmasi |
| Qalinligi | O'rtacha vazn |
| Rang | oq old va qora orqa |
| Og'irligi | 260 gsm(±5g) |
| Ilova | Tashqi makon, banner, to'qilgan va trikotaj |
| Maksimal kenglik | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Standart uzunlik | 100m/120m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Kraft qog'oz / qattiq naycha |
Xususiyatlari:
1. Suv o'tkazmaydigan
2. Yirtilishga chidamli
3. Tez quriydi
4. Ekologik toza
5.Yaxshi penetratsiya
Ilova:
1. to'rli panjara
2. Faol kiyimlar
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring










