Shift yorug'lik qutisi uchun 180gsm poliester mato bo'yoq sublimatsiya uzatish bosma orqa yoritilgan mato
Shift yorug'lik qutisi uchun 180gsm poliester mato bo'yoq sublimatsiya uzatish bosma orqa yoritilgan mato
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Polyester mato bo'yoq sublimatsiya uzatish bosma orqa yoritgich |
| Tavsif | 100% Polyester bo'yoq sublimatsiya matosi |
| Siyoh | Bo'yoq sublimatsiya siyohi/uzatish/Lateks/UV |
| Qalinligi | Yengil vazn |
| Rang | Wurmoq |
| Og'irligi | 50-550gmgsm(±5g) |
| Ilova | banner matosi/bayroq matosi |
| Maksimal kenglik | 1-3,2 m |
| Standart uzunlik | 100m/120m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Hto'qilgan sumkalar yoki havo pufakchalari plyonkalari bo'lgan ard naychasi |
Xususiyatlari:
1.PVXsiz / Ftalatsiz
2. Yirtilishga chidamli
3.anti-UV
4. Ekologik toza
5.Yaxshi penetratsiya
Ilova:
1. Uy dekorasi
2. To'qimachilik-yostiq
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring










