Tashqi mash plyaj bayroqlari uchun 125GSM bo'yoqli sublimatsiya trikotaj to'rli bayroq matosi
Tashqi mash plyaj bayroqlari uchun 125GSM bo'yoqli sublimatsiya trikotaj to'rli bayroq matosi
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Bo'yoq sublimatsiyasi trikotaj to'rli bayroq matosi |
| Tavsif | Mesh, 100% poliester |
| Siyoh | Dye Sub Direct, Dye Sub qog'oz o'tkazmasi |
| Qalinligi | O'rtacha vazn |
| Rang | Wurmoq |
| Og'irligi | 160 gsm(±5g) |
| Ilova | Fkechikishlar,Orqa yoritilgan banner |
| Maksimal kenglik | 160/250/320/500cm |
| Standart uzunlik | 100m/120m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Hto'qilgan sumkalar yoki havo pufakchalari plyonkalari bo'lgan ard naychasi |
Xususiyatlari:
1.PVXsiz / Ftalatsiz
2. Yirtilishga chidamli
3.anti-UV
4. Ekologik toza
5.Yaxshi penetratsiya
Ilova:
1. to'rli panjara
2. plyaj bayroqlari
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring









