Setlolo sa ho daea sa lesela la rola Polyester se lohiloeng bakeng sa lifolakha
Setlolo sa ho daea sa lesela la rola Polyester se lohiloeng bakeng sa lifolakha
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Setlolo sa ho daea sa lesela la rola Polyester se lohiloeng bakeng sa lifolakha |
| Tlhaloso | 100% Poliester,Lesela la ho Otlolla |
| Enke | Phetisetso ea Pampiri ea Dae Sub Direct, Dae Sub |
| Botenya | Boima bo bobebe |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 110gsm(±5g) |
| Kopo | Fho lieha,lifolakha |
| Bophara bo boholo | 3.2/5m |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. lifolakha tsa lebopong
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










