Printtek 50D 78gsm Stock Lots White Polyester Dae Sublimation Fabrics Lohiloeng Khatiso e Hatisitsoeng ea Lesela la Polyester le sa Keneng Metsing
Printtek 50D 78gsm Stock Lots White Polyester Dae Sublimation Fabrics Lohiloeng Khatiso e Hatisitsoeng ea Lesela la Polyester le sa Keneng Metsing
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Lesela la Letlapa la Letlapa la ho Koaheloa ka Dae Sublimation |
| Tlhaloso | Lesela la 50D*T400, 100% Polyester |
| Enke | Phetisetso ea Pampiri ea Dae Sub Direct, Dae Sub |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 75gsm(±5g) |
| Kopo | Fho lieha,lifolakha |
| Bophara bo boholo | 160cm |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1.Ha e kenelle metsi
2. E hanela meokho
3. E omme ka potlako
4. Bopaki ba Moya
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. Liaparo tse mafolofolo
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










