Moqolo oa ho Hatisa Lesela la Polydex oa 100% oa Polyester Interlock Jersey White Fabric bakeng sa ho Hatisa ho Hatisa Lesela la ho Hatisa
Moqolo oa ho Hatisa Lesela la Polydex oa 100% oa Polyester Interlock Jersey White Fabric bakeng sa ho Hatisa ho Hatisa Lesela la ho Hatisa
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Moqolo oa sublimation oa lesela la polydex 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric bakeng sa Sublimation Printa |
| Tlhaloso | Lesela le lohiloeng la 100% polyester, letlooeng |
| Enke | Phetisetso ea Pampiri ea Dae Sub Direct, Dae Sub |
| Botenya | Boima bo bobebe |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 145gsm(±5g) |
| Kopo | Setene, Koloi, Felt, Mokotla, Libethe, Kobo |
| Bophara bo boholo | 58/60" |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. lifolakha tsa lebopong
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










