Boholo bo Ikhethileng 70g, 90g, 100g Pampiri ea Khatiso ea Dae ea Sublimation ea Phetiso ea Mocheso
Boholo bo Ikhethileng 70g, 90g, 100g Pampiri ea Khatiso ea Dae ea Sublimation ea Phetiso ea Mocheso
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Lesela la Tekanyo la Khatiso ea Polyester ea Mebala e Felletseng ea Boholo bo Ikhethileng |
| Tlhaloso | 100% Poliester |
| Enke | Khatiso e chesang ea phetiso, Khatiso ea dijithale, Khatiso ea Silika ea Skrine |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | bosweu bo hloekileng |
| Boima ba 'mele | 70g, 90g, 100g |
| Kopo | liaparo; lesela; seaparo, lesira |
| Size | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. lifolakha tsa lebopong
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










