Lesela la ho Hatisa la Polyester Dae Sublimation le Iketselitsoeng
Lesela la ho Hatisa la Polyester Dae Sublimation le Iketselitsoeng
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Lesela la ho Hatisa la Polyester Dae Sublimation |
| Tlhaloso | 100% Poliester |
| Enke | khatiso ea inkjet, khatiso ea dijithale |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 110gsm(±5g) |
| Kopo | Lifolakha, Pontšo, Leseli la ka pele, jj. |
| Bophara bo boholo | 90-250cm |
| Bolelele bo tloaelehileng | 80m/100m/150m/moqolo o moholo |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Mokhabiso oa lapeng
2. ho hlahisa bonono hape
3.lesela le bonesitsoeng ka morao
4. lebokose le bobebe
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










