Lesela la Tekanyo la ho Hatisa la Polyester le nang le Mebala e Felletseng la Boleng bo Holimo Lesela la Tafole la ho Fetola Taeba bakeng sa Lipontšo tsa Khoebo tsa Lapeng
Lesela la Tekanyo la ho Hatisa la Polyester le nang le Mebala e Felletseng la Boleng bo Holimo Lesela la Tafole la ho Fetola Taeba bakeng sa Lipontšo tsa Khoebo tsa Lapeng
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Lesela la Tekanyo la Khatiso ea Polyester ea Mebala e Felletseng ea Boholo bo Ikhethileng |
| Tlhaloso | 100% Poliester |
| Enke | Khatiso e chesang ea phetiso, Khatiso ea dijithale, Khatiso ea Silika ea Skrine |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 150gsm(±5g) |
| Kopo | Lehae, Kantle, Hotele, Lechato, Mokete, Mokete |
| Bophara bo boholo | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. lifolakha tsa lebopong
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










