Moqolo oa Pampiri ea Sublimation ea Feme ea Chaena o Hatisitsoeng Guangzhou Transfer Sublimation Pampiri 50g 70g 90g 100g
Moqolo oa Pampiri ea Sublimation ea Feme ea Chaena o Hatisitsoeng Guangzhou Transfer Sublimation Pampiri 50g 70g 90g 100g
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Pampiri ea Phetisetso ea Sublimation ea Dae |
| Tlhaloso | 100% Poliester,Lesela la ho Otlolla |
| Enke | Printer ea Sublimation |
| Botenya | Boima bo bobebe |
| 'Mala | Bosweu bo Hloekileng |
| Boima ba 'mele | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Kopo | Liaparo, masela, seaparo, lesira |
| Bophara bo boholo | 3.2/5m |
| Bolelele bo tloaelehileng | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Phetiso e phahameng ka ho fetisisa
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. lifolakha tsa lebopong
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










