260gsm Dae Sublimation Backlight Material Smooth Lohiloeng Polyester e nang le Phetiso e Khabane ea Leseli le Ts'ebetso ea 'Mala
260gsm Dae Sublimation Backlight Material Smooth Lohiloeng Polyester e nang le Phetiso e Khabane ea Leseli le Ts'ebetso ea 'Mala
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Dae Sublimation e bonesitsoeng ka morao ea lintho tse bonahalang e boreleli e lohiloeng Polyester |
| Tlhaloso | 100% Poliester |
| Enke | Phetisetso ea Pampiri ea Dae Sub Direct, Dae Sub |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | tshweu ka pele le botsho ka morao |
| Boima ba 'mele | 260gsm(±5g) |
| Kopo | Kantle, folakha, e lohiloeng le e lohiloeng |
| Bophara bo boholo | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Pampiri ea maiketsetso / tube e thata |
Likaroloana:
1.Ha e kenelle metsi
2. E hanela meokho
3. E omme ka potlako
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. Liaparo tse mafolofolo
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










