Lesela la 250gsm le lohiloeng bakeng sa ho daea Sublimation Mahlakore a Mabeli a Thibelang Lifolakha
Lesela la 250gsm le lohiloeng bakeng sa ho daea Sublimation Mahlakore a Mabeli a Thibelang Lifolakha
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Lesela le lohiloeng la Block-out bakeng sa ho daea Sublimation Mahlakore a Mabeli |
| Tlhaloso | Lesela la 100% la polyester le lohiloeng ka makhetlo a mararo |
| Enke | khatiso ea inkjet, khatiso ea dijithale |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | sebopeho se sesweu/setsho/sesweu |
| Boima ba 'mele | 250gsm(±5g) |
| Kopo | matsoho a leketlileng, lifolakha tse peli tse lehlakoreng |
| Bophara bo boholo | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Bolelele bo tloaelehileng | 80m/100m/150m/moqolo o moholo |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Mollo o Sireletsang
Kopo:
1. Mokhabiso oa lapeng
2. ho hlahisa bonono hape
3.lesela le bonesitsoeng ka morao
4. lebokose le bobebe










