Lesela la ho daea la 180gsm Polyester Fabric Sublimation Transfer Printing Backlit Lesela la Leseli la Siling
Lesela la ho daea la 180gsm Polyester Fabric Sublimation Transfer Printing Backlit Lesela la Leseli la Siling
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Leseli la ho daea la lesela la polyester Sublimation Transfer Printing Backlight |
| Tlhaloso | Lesela la Sublimation la Polyester dae la 100% |
| Enke | Enke/phetisetso ea dae/Latex/UV |
| Botenya | Boima bo bobebe |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Kopo | Lesela la folaga/Lesela la folaga |
| Bophara bo boholo | 1-3.2m |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Mekhabiso ea Lehae
2. Sekotjana sa Textile
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










