Lesela la Letlooeng la Letlooeng la 115GSM la ho Koetla Lesela la Letlooeng bakeng sa Lifolakha tsa Letlooeng la Letlooeng la Kantle
Lesela la Letlooeng la Letlooeng la 115GSM la ho Koetla Lesela la Letlooeng bakeng sa Lifolakha tsa Letlooeng la Letlooeng la Kantle
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Lesela la Letlapa la Letlapa la ho Koaheloa ka Dae Sublimation |
| Tlhaloso | Mesh, 100% Polyester |
| Enke | Phetisetso ea Pampiri ea Dae Sub Direct, Dae Sub |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 115gsm(±5g) |
| Kopo | Fho lieha,lifolakha |
| Bophara bo boholo | 90/110/130/160/180/220/260/320cm |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1. Ha e na PVC/ Ha e na Phthalate
2. E hanela meokho
3.kgahlanong le UV
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. lifolakha tsa lebopong
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona









