Lesela la Folakha la Pongee la 100D Sublimation Daing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fabric e Bonolo ho Roka Lesela la Folakha
Lesela la Folakha la Pongee la 100D Sublimation Daing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Fabric e Bonolo ho Roka Lesela la Folakha
Tlhaloso ea Lihlahisoa:
| Lebitso la Sehlahisoa | Ho daea lesela la pongee folakha ea 100D |
| Tlhaloso | oxford, 100% Polyester |
| Enke | Phetisetso ea Pampiri ea Dae Sub Direct, Dae Sub |
| Botenya | Boima bo Mahareng |
| 'Mala | Who otla |
| Boima ba 'mele | 100gsm(±5g) |
| Kopo | Kantle, folakha, e lohiloeng le e lohiloeng |
| Bophara bo boholo | 90-320cm |
| Bolelele bo tloaelehileng | 100m/120m |
| Lead time | Matsatsi a 20-30 a ho sebetsa |
| Sephutheloana | Htube ea ard e nang le mekotla e lohiloeng kapa lifilimi tsa lipompong tsa moea |
Likaroloana:
1.Ha e kenelle metsi
2. E hanela meokho
3. E omme ka potlako
4. E mosa ho tikoloho
5. Ho kenella hantle
Kopo:
1. Terata ea letlooeng
2. Liaparo tse mafolofolo
3. difolaga tsa masiba
4. Kantle
Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona










