Veleprodaja belega papirja v roli visoke kakovosti, 100 g/m², prilagodljiva velikost, visoka hitrost prenosa, sublimacijski tisk na tkanine iz jerseyja
Veleprodaja belega papirja v roli visoke kakovosti, 100 g/m², prilagodljiva velikost, visoka hitrost prenosa, sublimacijski tisk na tkanine iz jerseyja
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Visoko prenosni sublimacijski tisk na tkanine iz jerseyja |
| Opis | Uporablja se za razprševanje črnila in poliestrske tkanine |
| Črnilo | Neposredno sub-barvilo, sub-barvilo za prenos papirja |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 40/50/60/70/90/100 g/m² (±5g) |
| Uporaba | Fzaostanki,transparenti |
| Največja širina | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Vodoodporno
2. Odporno na trganje
3. Hitro sušenje
4. Odpornost na veter
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. Športna oblačila
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










