Sublimacija barvil iz poliestrske pletenine za zastave
Sublimacija barvil iz poliestrske pletenine za zastave
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Sublimacija barvil iz poliestrske pletenine za zastave |
| Opis | 100 % poliester,Raztegljiva tkanina |
| Črnilo | Neposredno sub-barvilo, sub-barvilo za prenos papirja |
| Debelina | Majhna teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 110 g/m²(±5g) |
| Uporaba | Fzaostanki,transparenti |
| Največja širina | 3,2/5 m |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. zastave za plažo
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










