Prilagojena velikost 70g, 90g, 100g papir za sublimacijo barve za prenos toplote
Prilagojena velikost 70g, 90g, 100g papir za sublimacijo barve za prenos toplote
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Tkanina za napenjanje iz poliestra v polni barvi po meri |
| Opis | 100 % poliester |
| Črnilo | Vroči transferni tisk, digitalni tisk, sitotisk |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | čisto bela |
| Teža | 70 g, 90 g, 100 g |
| Uporaba | oblačila; tekstil; oblačilo, zavesa |
| Sizmeri | 17"/42 cm,25"/61 cm, 73"/183 cm |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. zastave za plažo
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










