Prilagojeno oblikovanje poliestrskih sublimacijskih tiskanih tkanin za platno
Prilagojeno oblikovanje poliestrskih sublimacijskih tiskanih tkanin za platno
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Poliestrsko platno za sublimacijski tisk |
| Opis | 100 % poliester |
| Črnilo | brizgalni tisk, digitalni tisk |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 110 g/m²(±5g) |
| Uporaba | Zastave, zaslon, osvetlitev spredaj itd. |
| Največja širina | 90–250 cm |
| Standardna dolžina | 80 m/100 m/150 m/velika rola |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. Okrasitev doma
2. umetniška reprodukcija
3. osvetljena tkanina
4. svetlobna škatla
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










