Velikost po meri polnobarvni poliestrski tisk napetostna tkanina visokokakovosten sublimacijski prt za domače sejme
Velikost po meri polnobarvni poliestrski tisk napetostna tkanina visokokakovosten sublimacijski prt za domače sejme
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Tkanina za napenjanje iz poliestra v polni barvi po meri |
| Opis | 100 % poliester |
| Črnilo | Vroči transferni tisk, digitalni tisk, sitotisk |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 150 g/m² (±5g) |
| Uporaba | Dom, Na prostem, Hotel, Poroka, Zabava, Banket |
| Največja širina | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. zastave za plažo
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










