Kitajski tovarniški papir za sublimacijo barvil, natisnjen v Guangzhouu, papir za sublimacijo prenosa 50 g 70 g 90 g 100 g
Kitajski tovarniški papir za sublimacijo barvil, natisnjen v Guangzhouu, papir za sublimacijo prenosa 50 g 70 g 90 g 100 g
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Papir za prenos sublimacije barvil |
| Opis | 100 % poliester,Raztegljiva tkanina |
| Črnilo | Sublimacijski tiskalnik |
| Debelina | Majhna teža |
| Barva | Čisto bela |
| Teža | 31/38/40/50/70/90 g/m² (±5g) |
| Uporaba | Oblačila, tekstil, oblačila, zavese |
| Največja širina | 3,2/5 m |
| Standardna dolžina | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Najvišji donos prenosa
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. zastave za plažo
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










