Oglaševalski tiskarski material, sublimacija barve, tkanina za zastave, tekstilna folija, pletena poliestrska tkanina za sublimacijo zastav
Oglaševalski tiskarski material, sublimacija barve, tkanina za zastave, tekstilna folija, pletena poliestrska tkanina za sublimacijo zastav
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Tekstilna ovojnica s sublimacijo barvil, pletena iz poliestra |
| Opis | 100 % poliester,Karo |
| Črnilo | Neposredno sub-barvilo, sub-barvilo za prenos papirja |
| Debelina | Majhna teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 110 g/m² ali po meri |
| Uporaba | Fzaostanki,transparenti |
| Največja širina | 1–3,2 m |
| Standardna dolžina | 100 m/110 jardov |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja, okolju prijazno
2. Odporno na trganje
3. RECIKLIRANA preja, primerna za proizvodnjo
4. Izboljšanje barv
5. Odporno na gube
Uporaba:
1. Pletena pletenina
2. zastave za plažo
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










