260 g/m² material za osvetlitev od zadaj s sublimacijo barve Gladek tkan poliester z odlično prepustnostjo svetlobe in barvno učinkovitostjo
260 g/m² material za osvetlitev od zadaj s sublimacijo barve Gladek tkan poliester z odlično prepustnostjo svetlobe in barvno učinkovitostjo
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Sublimacija barve z osvetlitvijo od zadaj: Gladek tkan poliester |
| Opis | 100 % poliester |
| Črnilo | Neposredno sub-barvilo, sub-barvilo za prenos papirja |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | bela sprednja stran in črna zadnja stran |
| Teža | 260 g/m² (±5g) |
| Uporaba | Zunanji, transparent, tkani in pleteni |
| Največja širina | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Kraft papir / trda cev |
Značilnosti:
1. Vodoodporno
2. Odporno na trganje
3. Hitro sušenje
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. Športna oblačila
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










