250 g/m² tkana tkanina z zapiranjem za sublimacijo barvil in dvostranske zastave z zapiranjem
250 g/m² tkana tkanina z zapiranjem za sublimacijo barvil in dvostranske zastave z zapiranjem
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Tkana tkanina za blokiranje za sublimacijo barvil na obeh straneh |
| Opis | 100 % poliestrska teksturirana trojno tkana tkanina z blokiranjem |
| Črnilo | brizgalni tisk, digitalni tisk |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | bela/črna/bela struktura |
| Teža | 250 g/m² (±5g) |
| Uporaba | viseči rokavi, dvostranske zastavice |
| Največja širina | 320 cm-280 cm--160 cm-150 cm |
| Standardna dolžina | 80 m/100 m/150 m/velika rola |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Negorljivo
Uporaba:
1. Okrasitev doma
2. umetniška reprodukcija
3. osvetljena tkanina
4. svetlobna škatla
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










