180gsm poliestrska tkanina s sublimacijskim prenosom barve, osvetljena tkanina za stropno svetlobno škatlo
180gsm poliestrska tkanina s sublimacijskim prenosom barve, osvetljena tkanina za stropno svetlobno škatlo
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Poliestrska tkanina s sublimacijskim prenosom barve, osvetljena ozadja |
| Opis | 100% poliestrska tkanina za sublimacijo barvil |
| Črnilo | Sublimacijsko črnilo/prenos/lateks/UV |
| Debelina | Majhna teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 50–550 g/m²±5g) |
| Uporaba | Tkanina za transparente/Tkanina za zastave |
| Največja širina | 1–3,2 m |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. Dekoracija doma
2. Tekstilna blazina
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










