125GSM sublimacija barvanja pletena mrežasta tkanina za zastave za zunanje mrežaste zastave za plažo
125GSM sublimacija barvanja pletena mrežasta tkanina za zastave za zunanje mrežaste zastave za plažo
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | Tkanina za zastave iz pletene mrežaste tkanine s sublimacijo barvil |
| Opis | Mesh, 100 % poliester |
| Črnilo | Neposredno sub-barvilo, sub-barvilo za prenos papirja |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 160 g/m² (±5g) |
| Uporaba | Fzaostanki,Osvetljen pasica |
| Največja širina | 160/250/320/500cm |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Brez PVC-ja/brez ftalatov
2. Odporno na trganje
3. proti UV-žarkom
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. zastave za plažo
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite









