100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko barvanje, direktno brizgalno tiskanje, 100 g/m² poliestrska prazna tkanina, mehka tkanina za enostavno šivanje
100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko barvanje, direktno brizgalno tiskanje, 100 g/m² poliestrska prazna tkanina, mehka tkanina za enostavno šivanje
Opis izdelkov:
| Ime izdelka | 100D Pongee tkanina za sublimacijo barvanja |
| Opis | Oxford100 % poliester |
| Črnilo | Neposredno sub-barvilo, sub-barvilo za prenos papirja |
| Debelina | Srednja teža |
| Barva | Wbeli |
| Teža | 100 g/m² (±5g) |
| Uporaba | Zunanji, transparent, tkani in pleteni |
| Največja širina | 90–320 cm |
| Standardna dolžina | 100 m/120 m |
| Čas izvedbe | 20-30 delovnih dni |
| Paket | Htrda cev s tkanimi vrečkami ali filmi z zračnimi mehurčki |
Značilnosti:
1. Vodoodporno
2. Odporno na trganje
3. Hitro sušenje
4.Okolju prijazno
5. Dobra penetracija
Uporaba:
1. mrežasta ograja
2. Športna oblačila
3. pernate zastave
4. Na prostem
Napišite svoje sporočilo tukaj in nam ga pošljite










