100D Pongee vlagstof, sublimatieverf, direct inkjet, 100 g/m² polyester, blanco stof, zacht, gemakkelijk te naaien.
100D Pongee vlagstof, sublimatieverf, direct inkjet, 100 g/m² polyester, blanco stof, zacht, gemakkelijk te naaien.
Productbeschrijving:
| Productnaam | Vlagstof sublimatieverf direct inkjet 100 g/m² |
| Beschrijving | 100% Polytester |
| Inkt | Sublimatie direct, Sublimatie papier transfer |
| Dikte | Lichtgewicht |
| Kleur | Wwit |
| Gewicht | 68 g/m²/70 g/m²/75 g/m²/100 g/m²/110 g/m² |
| Sollicitatie | Fvertragingen,banners,toont |
| Maximale breedte | 1.10/1.30/1.60/2.50/3.20m |
| Standaardlengte | 100m/120m |
| Levertijd | 20-30 werkdagen |
| Pakket | Hharde buis met geweven zakken of luchtkussenfolie |
Functies:
1. Waterdicht
2. Scheurvast
3. Sneldrogend
4. Winddicht
5. Goede penetratie
Sollicitatie:
1. gaashekwerk
2. Sportkleding
3. veren vlaggen
4. Buiten
Schrijf hier je bericht en stuur het naar ons.










