Charta Impressionis Sublimationis Tincturae Translationis Caloris 70g, 90g, 100g Magnitudo Personalisata
Charta Impressionis Sublimationis Tincturae Translationis Caloris 70g, 90g, 100g Magnitudo Personalisata
Descriptio Productorum:
| Nomen Producti | Textura Tensa Polyesteriana Coloribus Plenis Impressa, Magnitudine Consuetudinaria |
| Descriptio | Polyester centum per centum |
| Atramentum | Impressio per translationem calidam, impressio digitalis, serigraphia |
| Crassitudo | Pondus Medium |
| Color | albus purus |
| Pondus | 70g, 90g, 100g |
| Applicatio | vestimentum; textile; vestimentum, aulaeum |
| Smagnitudine | 17"/42cm25"/61cm, 73"/183cm |
| Longitudo standardis | 100m/120m |
| Tempus Ducendi | XX-XXX dies operables |
| Sarcina | HTubus ard cum sacculis textis vel pelliculis bullarum aëriarum |
Proprietates:
1. Sine PVC/sine phthalato
2. Lacrimis Resistens
3. contra UV
4. Oecologicus
5. Bona penetratio
Applicatio:
1. saepes reticulata
2. vexilla litoralia
3. vexilla pennata
4. Sub divo
Nuntium tuum hic scribe et nobis mitte.










