Mpempe Akwụkwọ Ọcha N'ogbe Elu Dị Elu 100gsm Nha Nhazi Dị Elu Ọnụego Nnyefe Dị Elu Jersey Sublimation Ebipụta Ákwà ...
Mpempe Akwụkwọ Ọcha N'ogbe Elu Dị Elu 100gsm Nha Nhazi Dị Elu Ọnụego Nnyefe Dị Elu Jersey Sublimation Ebipụta Ákwà ...
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Akwa Sublimation nke Jersey dị elu maka nnyefe ego |
| Nkọwa | A na-etinye ya na ink na ákwà polyester gbasaa |
| Ink | Dye Sub Direct, Dye Sub Transfer Akwụkwọ |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu Ọkara |
| Agba | White |
| Ibu | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Ngwa | Flags,ọkọlọtọ |
| Obosara kachasị | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Mmiri anaghị agbaze
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. Ngwa ngwa-akọrọ
4. Ihe Mgbochi Ifufe
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. Uwe na-arụ ọrụ
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










