Mpịakọta ákwà Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation maka ọkọlọtọ
Mpịakọta ákwà Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation maka ọkọlọtọ
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Mpịakọta ákwà Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation maka ọkọlọtọ |
| Nkọwa | 100% Polyester,Ákwà Mgbatị |
| Ink | Dye Sub Direct, Dye Sub Transfer Akwụkwọ |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu dị mfe |
| Agba | White |
| Ibu | 110gsm (±5g) |
| Ngwa | Flags,ọkọlọtọ |
| Obosara kachasị | 3.2/5m |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. ọkọlọtọ osimiri
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










