Polydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric for Sublimation Printing
Polydex Fabric Sublimation Roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric for Sublimation Printing
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Polydex ákwà sublimation mpịakọta 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric for Sublimation Printing |
| Nkọwa | 100% polyester Akwa ejiri aka kpaa, ntupu |
| Ink | Dye Sub Direct, Dye Sub Transfer Akwụkwọ |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu dị mfe |
| Agba | White |
| Ibu | 145gsm (±5g) |
| Ngwa | Ákwà mgbochi mmiri, Ụgbọala, Mkpọchi, Akpa, Ihe ndina, Blanket |
| Obosara kachasị | 58/60" |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. ọkọlọtọ osimiri
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










