Ahaziri nha 70g,90g,100g Okpomọkụ Nyefee Agba Sublimation Akwụkwọ Ebipụta
Ahaziri nha 70g,90g,100g Okpomọkụ Nyefee Agba Sublimation Akwụkwọ Ebipụta
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Omenala nha zuru oke nke polyester ebi akwụkwọ erughị ala |
| Nkọwa | 100% Polyester |
| Ink | Mbipụta mbufe ọkụ, Mbipụta dijitalụ, Mbipụta Ihuenyo Silk |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu Ọkara |
| Agba | ọcha dị ọcha |
| Ibu | 70g,90g,100g |
| Ngwa | uwe; ákwà; uwe, ákwà mgbochi |
| Snha | 17"/42CM, 25"/61CM, 73"/183CM |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. ọkọlọtọ osimiri
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










