Nhazi ahaziri ahazi nke polyester agba Sublimation Printing ákwà ákwà
Nhazi ahaziri ahazi nke polyester agba Sublimation Printing ákwà ákwà
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Polyester agba Sublimation Printing Fabric Kanvas |
| Nkọwa | 100% Polyester |
| Ink | mbipụta inkjet, mbipụta dijitalụ |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu Ọkara |
| Agba | White |
| Ibu | 110gsm (±5g) |
| Ngwa | Ọkọlọtọ, Ngosipụta, Ọkụ Ihu, wdg |
| Obosara kachasị | 90-250cm |
| Ogologo ọkọlọtọ | 80m/100m/150m/jumbo roll |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1. Ịchọ mma ụlọ
2. mmeputakwa nka
3. ákwà azụ na-enwu enwu
4. igbe ọkụ
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










