Akwa Omenala nke zuru oke nke Polyester Printing tension Fabric Akwa Tebụl nke nwere agba dị elu nke na-egosi ihe ngosi azụmaahịa ụlọ
Akwa Omenala nke zuru oke nke Polyester Printing tension Fabric Akwa Tebụl nke nwere agba dị elu nke na-egosi ihe ngosi azụmaahịa ụlọ
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Omenala nha zuru oke nke polyester ebi akwụkwọ erughị ala |
| Nkọwa | 100% Polyester |
| Ink | Mbipụta mbufe ọkụ, Mbipụta dijitalụ, Mbipụta Ihuenyo Silk |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu Ọkara |
| Agba | White |
| Ibu | 150gsm (±5g) |
| Ngwa | Ụlọ, N'èzí, Họtel, Agbamakwụkwọ, Oriri, Oriri |
| Obosara kachasị | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. ọkọlọtọ osimiri
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










