Akwụkwọ mpịakọta agba mmiri nke ụlọ ọrụ China nke e biri na Guangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Akwụkwọ mpịakọta agba mmiri nke ụlọ ọrụ China nke e biri na Guangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Akwụkwọ Nyefee Agba Sublimation |
| Nkọwa | 100% Polyester,Ákwà Mgbatị |
| Ink | Onye na-ebi akwụkwọ Sublimation |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu dị mfe |
| Agba | Ọcha Dị Ọcha |
| Ibu | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Ngwa | Uwe, ákwà, uwe, ákwà mgbochi |
| Obosara kachasị | 3.2/5m |
| Ogologo ọkọlọtọ | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Ọnụego mbufe kachasị elu
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. ọkọlọtọ osimiri
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










