260gsm Agba Sublimation Backlit Material Smooth Woven Polyester with Excellent Light Transmission and Color Performance
260gsm Agba Sublimation Backlit Material Smooth Woven Polyester with Excellent Light Transmission and Color Performance
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Ihe e ji agba agba Sublimation mee ka ọ dị nro |
| Nkọwa | 100% Polyester |
| Ink | Dye Sub Direct, Dye Sub Transfer Akwụkwọ |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu Ọkara |
| Agba | ihu ọcha na azụ ojii |
| Ibu | 260gsm (±5g) |
| Ngwa | N'èzí, ọkọlọtọ, kpara & kpaa |
| Obosara kachasị | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Akwụkwọ Kraft / tube siri ike |
Atụmatụ:
1. Mmiri anaghị agbaze
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. Ngwa ngwa-akọrọ
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. Uwe na-arụ ọrụ
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










