Ákwà Mgbochi 250gsm nke e ji ákwà kpuchie maka agba Sublimation n'akụkụ abụọ nke ọkọlọtọ mkpọchi
Ákwà Mgbochi 250gsm nke e ji ákwà kpuchie maka agba Sublimation n'akụkụ abụọ nke ọkọlọtọ mkpọchi
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Ákwà Block-out a kpara maka agba Sublimation n'akụkụ abụọ |
| Nkọwa | Ákwà mkpuchi atọ a kpara nke ọma nke e ji polyester mee. |
| Ink | mbipụta inkjet, mbipụta dijitalụ |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu Ọkara |
| Agba | Ọdịdị ọcha / oji / ọcha |
| Ibu | 250gsm (±5g) |
| Ngwa | aka uwe kwụgidere, ọkọlọtọ akụkụ abụọ |
| Obosara kachasị | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Ogologo ọkọlọtọ | 80m/100m/150m/jumbo roll |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Ihe na-egbochi ire ọkụ
Ngwa:
1. Ịchọ mma ụlọ
2. mmeputakwa nka
3. ákwà azụ na-enwu enwu
4. igbe ọkụ
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










