180gsm Polyester Fabric Agba Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric maka Elu Ụlọ Light Box
180gsm Polyester Fabric Agba Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric maka Elu Ụlọ Light Box
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Polyester Fabric Agba Sublimation Nyefee Ebipụta Backlit |
| Nkọwa | 100% Polyester Agba Sublimation ákwà |
| Ink | Ink sublimation agba/nyefe/Latex/UV |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu dị mfe |
| Agba | White |
| Ibu | 50-550gsm (±5g) |
| Ngwa | ákwà ọkọlọtọ/ákwà ọkọlọtọ |
| Obosara kachasị | 1-3.2m |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Enweghị PVC/ Enweghị Phthalate
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. mgbochi UV
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1. Ihe ịchọ mma ụlọ
2. Uwe-Ohiri isi
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










