Ákwà Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Ákwà dị nro dị mfe ịkwa ákwà ọkọlọtọ
Ákwà Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Ákwà dị nro dị mfe ịkwa ákwà ọkọlọtọ
Nkọwa Ngwaahịa:
| Aha Ngwaahịa | Ákwà Sublimation Dyeing nke 100D Pongee Flag |
| Nkọwa | oxford, 100% Polyester |
| Ink | Dye Sub Direct, Dye Sub Transfer Akwụkwọ |
| Ọkpụrụkpụ | Ibu Ọkara |
| Agba | White |
| Ibu | 100gsm (±5g) |
| Ngwa | N'èzí, ọkọlọtọ, kpara & kpaa |
| Obosara kachasị | 90-320cm |
| Ogologo ọkọlọtọ | 100m/120m |
| Etiti oge | Ụbọchị ọrụ 20-30 |
| Ngwugwu | Họwara ard nwere akpa kpara akpa ma ọ bụ ihe nkiri ikuku afụ |
Atụmatụ:
1. Mmiri anaghị agbaze
2. Na-eguzogide Anya mmiri
3. Ngwa ngwa-akọrọ
4.Ezigbo ihe gbasara gburugburu ebe obibi
5. Nbanye dị mma
Ngwa:
1.mgbachi ntupu
2. Uwe na-arụ ọrụ
3. ọkọlọtọ nku
4. N'èzí
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya










