100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet printanje, 100 g/m² poliesterska prazna tkanina, mekana tkanina za zastave, jednostavna za šivanje
100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet printanje, 100 g/m² poliesterska prazna tkanina, mekana tkanina za zastave, jednostavna za šivanje
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet 100 g/m² |
| Opis | 100% politester |
| Tinta | Izravni subtlačni prijenos boje, prijenos boje na papir |
| Debljina | Lagana |
| Boja | White |
| Težina | 68 g/m²/70 g/m²/75 g/m²/100 g/m²/110 g/m² |
| Primjena | Fzaostaje,transparenti,prikazuje |
| Maksimalna širina | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Otporno na vjetar
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










