ʻŌwili Pepa Keʻokeʻo Kūʻai Nui Kiʻekiʻe 100gsm Ka Nui i Hoʻopilikino ʻia Nā lole Paʻi Sublimation Jersey Kiʻekiʻe
ʻŌwili Pepa Keʻokeʻo Kūʻai Nui Kiʻekiʻe 100gsm Ka Nui i Hoʻopilikino ʻia Nā lole Paʻi Sublimation Jersey Kiʻekiʻe
Ka Wehewehe Huahana:
| Inoa Huahana | Nā lole paʻi sublimation Jersey hoʻoili kiʻekiʻe |
| Wehewehena | Hoʻopili ʻia e hoʻopuehu i ka ʻīnika a me ka lole polyester |
| ʻĪnika | Hoʻoili Pepa Dye Sub Direct, Dye Sub |
| Mānoanoa | Kaumaha Waena |
| Waihoʻoluʻu | Wʻūlū |
| Kaumaha | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Noi | Flohi,nā hae |
| Ka laulā kiʻekiʻe loa | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Ka lōʻihi maʻamau | 100m/120m |
| Ka manawa o waena o ka hoʻomaka a i ka wā pau | 20-30 mau lā hana |
| Pūʻolo | Hʻōmole ard me nā ʻeke ulana a i ʻole nā kiʻiʻoniʻoni pehu ea |
Nā Hiʻohiʻona:
1. Pale wai
2. Kūpaʻa i ka waimaka
3.Maʻa koke
4. Hōʻoia makani
5. Komo maikaʻi
Noi:
1. pā hao
2. Nā lole hana
3. nā hae hulu manu
4. Ma waho
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou










