ʻŌwili Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation no nā hae
ʻŌwili Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation no nā hae
Ka Wehewehe Huahana:
| Inoa Huahana | ʻŌwili Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation no nā hae |
| Wehewehena | 100% Polyester,ʻO ka lole hoʻolōʻihi |
| ʻĪnika | Hoʻoili Pepa Dye Sub Direct, Dye Sub |
| Mānoanoa | Māmā ke kaumaha |
| Waihoʻoluʻu | Wʻūlū |
| Kaumaha | 110gsm±5g) |
| Noi | Flohi,nā hae |
| Ka laulā kiʻekiʻe loa | 3.2/5m |
| Ka lōʻihi maʻamau | 100m/120m |
| Ka manawa o waena o ka hoʻomaka a i ka wā pau | 20-30 mau lā hana |
| Pūʻolo | Hʻōmole ard me nā ʻeke ulana a i ʻole nā kiʻiʻoniʻoni pehu ea |
Nā Hiʻohiʻona:
1.ʻAʻohe PVC/ʻAʻohe Phthalate
2. Kūpaʻa i ka waimaka
3. kū'ē i ka UV
4. Aloha honua
5. Komo maikaʻi
Noi:
1. pā hao
2. nā hae kahakai
3. nā hae hulu manu
4. Ma waho
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou










