ʻŌwili Sublimation Fabric Polydex 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric no ka Paʻi Sublimation
ʻŌwili Sublimation Fabric Polydex 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric no ka Paʻi Sublimation
Ka Wehewehe Huahana:
| Inoa Huahana | ʻōwili sublimation lole polydex 100% Polyester Interlock Jersey Fabric Keʻokeʻo no ka Paʻi Sublimation |
| Wehewehena | 100% lole ulana polyester, ʻupena |
| ʻĪnika | Hoʻoili Pepa Dye Sub Direct, Dye Sub |
| Mānoanoa | Māmā ke kaumaha |
| Waihoʻoluʻu | Wʻūlū |
| Kaumaha | 145gsm±5g) |
| Noi | ʻAuʻau, Kaʻa, Wela, ʻEke, Moe, Pale |
| Ka laulā kiʻekiʻe loa | 58/60" |
| Ka lōʻihi maʻamau | 100m/120m |
| Ka manawa o waena o ka hoʻomaka a i ka wā pau | 20-30 mau lā hana |
| Pūʻolo | Hʻōmole ard me nā ʻeke ulana a i ʻole nā kiʻiʻoniʻoni pehu ea |
Nā Hiʻohiʻona:
1.ʻAʻohe PVC/ʻAʻohe Phthalate
2. Kūpaʻa i ka waimaka
3. kū'ē i ka UV
4. Aloha honua
5. Komo maikaʻi
Noi:
1. pā hao
2. nā hae kahakai
3. nā hae hulu manu
4. Ma waho
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou










