ʻO ka lole Polyester Printing Tension Size Full-Colour High Quality Dye-Sublimation Table Cloth no nā hōʻikeʻike kālepa home
ʻO ka lole Polyester Printing Tension Size Full-Colour High Quality Dye-Sublimation Table Cloth no nā hōʻikeʻike kālepa home
Ka Wehewehe Huahana:
| Inoa Huahana | Ka lole hoʻoluʻu paʻi polyester piha kala i hana ʻia |
| Wehewehena | 100% Polyester |
| ʻĪnika | Paʻi hoʻoili wela, paʻi kikohoʻe, paʻi pale silika |
| Mānoanoa | Kaumaha Waena |
| Waihoʻoluʻu | Wʻūlū |
| Kaumaha | 150gsm±5g) |
| Noi | Home, Waho, Hotele, Male ʻana, Pāʻina, ʻAhaʻaina |
| Ka laulā kiʻekiʻe loa | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Ka lōʻihi maʻamau | 100m/120m |
| Ka manawa o waena o ka hoʻomaka a i ka wā pau | 20-30 mau lā hana |
| Pūʻolo | Hʻōmole ard me nā ʻeke ulana a i ʻole nā kiʻiʻoniʻoni pehu ea |
Nā Hiʻohiʻona:
1.ʻAʻohe PVC/ʻAʻohe Phthalate
2. Kūpaʻa i ka waimaka
3. kū'ē i ka UV
4. Aloha honua
5. Komo maikaʻi
Noi:
1. pā hao
2. nā hae kahakai
3. nā hae hulu manu
4. Ma waho
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou










