ʻŌwili Pepa Sublimation Dye Hale Hana Kina i paʻi ʻia ma Guangzhou Hoʻoili Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
ʻŌwili Pepa Sublimation Dye Hale Hana Kina i paʻi ʻia ma Guangzhou Hoʻoili Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Ka Wehewehe Huahana:
| Inoa Huahana | Pepa Hoʻoili Sublimation Dye |
| Wehewehena | 100% Polyester,ʻO ka lole hoʻolōʻihi |
| ʻĪnika | Mea Paʻi Sublimation |
| Mānoanoa | Māmā ke kaumaha |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo Maʻemaʻe |
| Kaumaha | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Noi | Nā lole, lole ʻili, lole, pale |
| Ka laulā kiʻekiʻe loa | 3.2/5m |
| Ka lōʻihi maʻamau | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Ka manawa o waena o ka hoʻomaka a i ka wā pau | 20-30 mau lā hana |
| Pūʻolo | Hʻōmole ard me nā ʻeke ulana a i ʻole nā kiʻiʻoniʻoni pehu ea |
Nā Hiʻohiʻona:
1.ʻAʻohe PVC/ʻAʻohe Phthalate
2. Kūpaʻa i ka waimaka
3. kū'ē i ka UV
4. Aloha honua
5. Ka hua hoʻoili kiʻekiʻe loa
Noi:
1. pā hao
2. nā hae kahakai
3. nā hae hulu manu
4. Ma waho
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou










