260gsm Dye Sublimation Backlit Material Smooth Woven Polyester me ka hoʻoili mālamalama maikaʻi loa a me ka hana kala
260gsm Dye Sublimation Backlit Material Smooth Woven Polyester me ka hoʻoili mālamalama maikaʻi loa a me ka hana kala
Ka Wehewehe Huahana:
| Inoa Huahana | Mea Hoʻoheheʻe ʻia ka Dye Sublimation Backlit Polyester i ulana ʻia |
| Wehewehena | 100% Polyester |
| ʻĪnika | Hoʻoili Pepa Dye Sub Direct, Dye Sub |
| Mānoanoa | Kaumaha Waena |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo ke alo a me ke kua ʻeleʻele |
| Kaumaha | 260gsm (±5g) |
| Noi | Waho, hae, ulana a ulana ʻia |
| Ka laulā kiʻekiʻe loa | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Ka lōʻihi maʻamau | 100m/120m |
| Ka manawa o waena o ka hoʻomaka a i ka wā pau | 20-30 mau lā hana |
| Pūʻolo | Pepa Kraft / paipu paʻakikī |
Nā Hiʻohiʻona:
1. Pale wai
2. Kūpaʻa i ka waimaka
3.Maʻa koke
4. Aloha honua
5. Komo maikaʻi
Noi:
1. pā hao
2. Nā lole hana
3. nā hae hulu manu
4. Ma waho
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou










